وام کاشت مو، کاشت مو اقساطی، کاشت مو اقساطی با سفته ، قیمت کاشت مو اقساطی، هزینه کاشت مو اقساطی ، کاشت مو اقساطی در تهران، هزینه کاشت مو اقساطی در تهران، هزینه کاشت مو اقساطی 1403

دریافت وام کاشت مو برای کاشت مو اقساطی برای اولین بار در زیبانو؛ اولین پلتفرم تامین مالی خدمات زیبایی فراهم شده است. جهت تسهیل کاشت مو اقساطی ، کلیه خدمات زیبایی صورت و بویژه کاشت مو با سفته ممکن شده است. پرداخت هزینه کاشت مو اقساطی زمینه استفاده از خدمات  زیبایی اقساطی را برا همه فراهم می نماید.وام خدمات زیبایی با مناسب سازی قیمت کاشت مو اقساطی خدمات زیبایی اقساطی را تسهیل می نماید.

لطفا در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، فرم زیر را تکمیل کنید

Invalid Input
تکمیل نمایید
دکتر بیتا ساقی
دکترای پزشکی -دانشنامه تخصصی بیماریهای پوست (درماتولوژی)
شماره مجوز:145675
دکتر پژمان اکبری
دکترای پزشکی (پوست و مو)
شماره مجوز:123135
کلینیک پوست و مو و لیزر سحر
درمانگاه تخصصی پوست و مو و لیزر
شماره مجوز:3-292389
دکتر مهدی اسدی مفرح
دکترای حرفه ای پزشکی
شماره مجوز:54704
دکتر مسیح کریمی
دکترای حرفه ای پزشکی
شماره مجوز:183501
کلینیک دیماه
کلینیک تخصصی زیبایی دیماه (پوست و مو)
شماره مجوز:3-211430
کلینیک زیبایی بوژان
درمانگاه تخصصی پوست و مو
شماره مجوز:3-216718
کلینیک پوست و مو صدف
درمانگاه تخصصی پوست و مو
شماره مجوز:3-190424
کلینیک ایرسا
درمانگاه تخصصی پوست و مو
شماره مجوز:3-246966
دکتر سید محمد حسینی(کلینیک کات)
دکترای حرفه ای پزشکی
شماره مجوز:77257
دکتر سارا ایران نژاد
دکترای پزشکی (پوست، مو، زیبایی و لیزر)
شماره مجوز:111759
دکتر محمد عبداله زاده
دکترای حرفه ای پزشکی
شماره مجوز:184635
دکتر الیاس زاهدی
دکترای حرفه ای پزشکی
شماره مجوز:90967
دکتر آیدا حسامی قهرمانلو
دکترای حرفه ای پزشکی - پوست و مو و زیبایی (درماتولوژی)
شماره مجوز:123694
کلینیک پوست و مو حکیمان
درمانگاه تخصصی پوست و مو
شماره مجوز:3-218248
 • 1. برای ثبت درخواست جهت کاشت مو اقساطی با دریافت اعتبار (وام) باید چه کار کنم؟

  شما برای پرداخت هزینه کاشت مو اقساطی می بایست ابتدا در زیبانو ثبت نام کنید و از طریق پنل کاربری خود اقدام به ثبت درخواست نمایید.
 • 2. ضمانت مورد نیاز برای دریافت خدمات کاشت مو چیست؟

  در حال حاضر ضمانت مورد نیاز جهت دریافت وام کاشت مو و خدمات زیبایی، یک فقره سفته الکترونیک (وِیژه متقاضیان سراسر کشور) به ارزش 120% مبلغ وام دریافتی میباشد که میبایست توسط ضامن معرفی شده ضمانت گردد. همچنین سفته در وجه بانک قرض الحسنه رسالت صادر خواهد شد.
 • 3. مبلغ وام و مدت زمان بازپرداخت اقساط به چه صورت می باشد؟

  شما می توانید از 5 الی 75 میلیون تومان برحسب نیازتان درخواست وام خدمات زیبایی کنید و در بازه 12 ماه اقساطتان را بازپرداخت نمایید.
 • 4. چرا باید به مراکز طرف قرارداد زیبانو اعتماد کنم؟

  تمامی مراکز طرف قرارداد زیبانو دارای مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح و همچنین دارای اعتبار و حسن سابقه می باشند. در همین راستا، شماره مجوز هر مرکز برای استعلام در دسترس شما قرار دارد.
 • 1

لطفا در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، فرم زیر را تکمیل کنید

Invalid Input
تکمیل نمایید

 

 

از جمله خدمات زیبایی سرپایی زیبانو؛ کاشت مو میباشد اگر برای کاشت مو اقساطی برنامه ریزی نموده ایید و یا دغدغه قیمت کاشت مو  را دارید و میخواهید از هزینه کاشت مو و هزینه کاشت مو اقساطی اطلاع پیدا کنید و لیست مراکز کاشت مو اقساطی و تخفیف دار را داشته باشید و دوست دارید تا بتواند بهترین مراکز کاشت مو اقساطی در تهران و سایر شهرها را باهم مقایسه نماید و مناسبت ترین قیمت کاشت مو اقساطی و تخفیفی را پیدا کنید . زیبانو در کنار شماست. زیبانو اولین پلتفرم معرفی بهترین مراکز زیبایی در سراسر کشور میباشد.

شما میتوانید کاشت مو اقساطی را به صورت اقساطی یا با تخفیفات ویژه در مراکز کاشت مو طرف قرارداد با زیبانو انجام دهید. شما خدمات کاشت مو اقساطی رادریافت و زیبانو هزینه کاشت مو را نقدا به پزشک متخصص کاشت مو پرداخت مینماید زیبانو بستر مناسب برای تمامی فرآیند دریافت اعتبار (وام) و دریافت نوبت در زیبانو کاملا رایگان و غیرحضوری ( آنلاین) میباشد. اعطای وام برای انجام عمل کاشت مو با شرایط اقساطی کاشت مو فقط با یک فقره چک/سفته و بازپرداخت اقساط 6 الی 12 ماه امکان پذیر میباشد.و شما قیمت کاشت مو اقساطی را حتی نازل تر از خرید خدمات نقدی باز پرداخت مینمایید. برای دریافت تخفیفات ویژه نقدی میبایست از بین مراکز طرف قرارداد یکی را انتخاب و درخواست دریافت نوبت مرکز مدنظر را ثبت نمایید. (برای دریافت تخفیفات نقدی نیازی به خرید هیچگونه اشتراک و یا پرداخت هزینه ای نمیباشد)

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در خصوص مواردی از جمله کاشت مو اقساط و همچنین هزینه کاشت مو اقساط با ما تماس بگیرید تا بهترین قیمت کاشت مو اقساط برای شما فراهم شود

دیگر نگران هزینه های کاشت مو نباشید
کاشت مو یا پیوند مو در حال حاضر پرطرفدارترین و محبوب‌ترین روش درمان ریزش مو محسوب می‌شود. پیشرفت علم پزشکی در دهه اخیر باعث شده است تا این روش درمانی نسبت به قبل مزیت‌های بیشتری پیدا کند؛ به طوریکه در حال حاضر کاشت مو از حالت تهاجمی خارج شده و صرفاً صحبت بر سر مقایسه مزیت‌های روش‌های مختلف پیوند مو است.
با این حال افراد بسیاری هستند که از ریزش موهای خود رنج می برند؛ اما هزینه درمان آن را ندارند. در حالیکه آن ها می توانند از امکان کاشت مو اقساطی در بهترین مراکز و کلینیک های زیبایی بهره مند شوند. موهای خیلی از خانم ها و آقایان بنا به علت های مختلف پس از مدتی شروع به ریزش می کند، به گونه ای که روی ظاهر آن ها تأثیر منفی می گذارد. ولی با توجه به هزینه نسبتا بالای کاشت مو، ممکن است از انجام آن خودداری کنند. اما دیگر جایی برای نگرانی وجود ندارد. شما میتوانید با کاشت مو به صورت اقساطی دوباره اعتماد به نفس را به خودتان برگردانید. اما چطوری؟؟!
زیبانو، اولین پلتفرم تامین مالی خدمات زیبایی و درمانی اعم از کاشت مو میباشد که با مراکز متعددی قرارداد دارد تا زیباجویان گرامی بدون دغدغه مالی و با دریافت وام از زیبانو، کاشت مو را با شرایط اقساطی انجام دهند. ضمن اینکه به غیر از کاشت مو، امکان بهره مندی از سایر خدمات زیبایی با شرایط اقساطی هم در پلتفرم زیبانو وجود دارد.
برای بهره مندی از کاشت مو اقساطی، میتوانید در پلتفرم زیبانو درخواست وام کنید. برای شروع باید ابتدا در سایت زیبانو، رایگان ثبت نام کنید. فرم درخواست وام را تکمیل نموده و مراحل دریافت وام را به صورت تماما آنلاین و غیر حضوری تا پایان طی کنید. برای ضمانت نیازی به چک نیست و فقط با سفته ی الکترونیک در سراسر کشور امکان پذیر میباشد.
برای دریافت وام کاشت مو اقساطی در پلتفرم زیبانو می بایست مراحل زیر را انجام دهید.
1. ثبت نام رایگان در زیبانو
2. تکمیل فرم درخواست وام
3. افتتاح حساب آنلاین در بانک رسالت
4. اعتبارسنجی و صدور سفته الکترونیک
5. واریز کارمزد عملیات
6. بارگذاری تصویر فرم پذیرش
7. واریز مبلغ وام به حساب پزشک/کلینیک
برای دریافت راهنمای بیشتر در خصوص شرایط دریافت وام کاشت مو، می توانید با کارشناسان زیبانو در ارتباط باشید.

02145786666

با دریافت وام کاشت مو از زیبانو میتوانید در مراکز طرف قرارداد زیبانو، کاشت مو اقساطی را با ضمانت سفته و بدون نیاز دسته چک دریافت کنید و در شرایط مشخص شده هزینه کاشت مو اقساطی خود را در بازه ی 12 ماه قسطی پرداخت نمایید. وام کاشت مو امکان دسترسی به تامین مالی کاشت مو اقساطی با سفته را برای عموم مردم فراهم مینماید. زیبانو قیمت دندانپزشکی کاشت مو را با پزشک/کلینیک انتخابی شما تسویه می نماید.
زیبانو با تامین مالی وام کاشت مو شرایط کاشت مو اقساطی را جهت پرداخت هزینه کاشت مو اقساطی فراهم آورده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت مو اقساطی، فرم دریافت مشاوره را تکمیل نمایید.

مطالعه توضیحات بیشتر

فراوانی مشکلات و آسیب‌هایی که در نهایت منجر به ریزش مو و کاهش مو می‌شود، سبب شده خدمات زیبایی کاشت مو اهمیت ویژه‌ای پیدا کند. متاسفانه در شرایط کنونی بیماری‌ها و شرایط محیطی متعددی وجود دارند که عوارض ریزش مو و طاسی را به همراه دارند و نیاز به کاشت مو را ایجاد میکند. این مشکلات برای هر فردی و در هر سنی ممکن است رخ دهند. از این رو، کاشت مو به عنوان یکی از بهترین راه‌های درمان ریزش مو مورد توجه قرار گرفته است و در شرایط اقتصادی فعلی کاشت مو قسطی بسیار کارگشاست . از طرفی یکی از چالش‌هایی که بسیاری از متقاضیان با آن روبرو هستند، هزینه‌ی پیوند مو است. روش‌های نوین پیوند مو عموما پر هزینه تمام می‌شود.زیبانو کمک میکند تا افزار با کاشت مو اقساطی از پس این هزینه ها برآید.

بنابراین به منظور بره‌مندی عموم متقاضیان از خدمات پیوند مو زیبانو با همکاری برخی کلینیک‌ها هزینه‌ی کاشت مو را به صورت اقساطی دریافت می‌کنند و وام و تخفیف های زیبانو بسیار تسهیل کننده خواهد بود . برای کسب اطلاعات و جزییات شرایط کاشت مو اقساط زیبانو در این مطلب راهنمای شما خواهد بود

در همه جای جهان، حدود ۶۰ درصد از مردان و ۵۰ درصد از زنان ریزش مو را تجربه می‌کنند. اکثر افراد برای حل این مشکل از محصولات بدون نسخه مثل ماینوکسیدیل (روگاین) استفاده می کنند. اما استفاده نادرست از داروهای مختلف بدون شناخت علت ریزش مو می‌تواند باعث تشدید ریزش مو شود. به همین دلیل بسیاری از افراد پس از استفاده از داروهای مختلف شاهد شدیدتر شدن ریزش موهای خود هستند.

برای بیشتر افرادی که دچار ریزش مو با الگوی مردانه یا ریزش موی ژنتیکی هستند؛ کاشت مو بهترین درمان است. کاشت مو روشی است که در آن یک جراح فولیکول‌های مو را به ناحیه طاس سر منتقل می کند. جراح معمولاً موها را از پشت یا کنار سر به جلو یا بالای سر منتقل می‌کند. 

کاشت مو  و کاشت ابرو فرآیندی بسیار حساس است و لازم است در کلینیکی مجاز و توسط پزشک متخصص پوست و مو به انجام برسد. اگر این شرایط وجود داشته باشد تنها ۵ درصد امکان خطا باقی خواهد ماند. ما در زیبانو با معرفی بهترین کلینیک ها قصد داریم این شرایط را فراهم کرده و امکان کاشت مو را برای درصد بالایی از مردم به ارمغان بیاوریم.

برای همین جدا از خدمات نظیر عمل بینی اقساطی، کاشت موی اقساطی را نیز در دستور کار خود قرار داده‌ایم. در این مطلب شما را با روال کار کاشت مو اقساطی در تهران  آشنا خواهیم کرد.

در این صفحه لیستی از مراکز و پزشکان متخصص در زمینه کاشت مو را مشاهده می نمایید ، شما با وام دریافتی از زیبانو میتواند پیش هر یک از پزشکان لیست کاشت مو اقساطی را انجام دهید.

کاشت مو چیست و چه روش‌هایی دارد؟

دلایل مختلفی برای ریزش مو وجود دارد. برای مثال دلیل بعضی از ریزش‌ها  فشار عصبی یا بیماری‌های خاص است اما بیشتر آن‌ها ریشه ژنتیکی داشته و قابل پیشگیری نیستند. شرایط زندگی شهری مثل استرس و آلودگی زیاد هم باعث تشدید ریزش یا کم پشت شدن موها در بین شهرنشینان شده است.

از آن جایی که مو بخش مهمی از زیبایی و اعتماد به نفس هر فرد را تشکیل می‌دهد، افراد برای درمان این مشکل به کلینیک کاشت مو مراجعه کرده و از پزشکان کمک می‌گیرند.

کاشت مو روش‌های مختلفی دارد. اولین کاری که پس از مراجعه فرد به کلینیک صورت می‌گیرد، تشخیص دقیق روش درمان و مشاوره‌های لازم به بیمار است. این مرحله بسیار حساس بوده و تشخیص غلط می‌تواند وضعیت ریزش مو را تشدید کند.

آیا هزینه کاشت مو اقساطی با پرداخت نقدی متفاوت است؟

کلینیک‌هایی که پیوند طبیعی مو به صورت اقساطی را انجام می‌دهند، معمولا شرایطی را در نظر می‌گیرند.اما در زیبانو با وام دریافت شده  به این ترتیب با پرداخت هزینه‌ کاشت مو اقساطی در دو یا چند قسط متوالی، مبلغی اضافه‌تر دریافت می‌شود. به این ترتیب، افرادی که هزینه‌ پیوند طبیعی مو را به صورت یکجا پرداخت می‌کنند، قاعدتا سود بیشتری خواهند برد. اما مزیت کاشت مو اقساط برای متقاضیانی که توان پرداخت هزینه‌ پیوند مو را ندارند این است که در طول یک سال و با فشار مالی کمتری می‌توانند این هزینه را فراهم کنند. در واقع فرد متقاضی می‌تواند بدون پس‌انداز و تنها با ارائه برخی مدارک، کاشت موی اقساطی را شروع کند. به این ترتیب می‌توانید از خدمات عالی با فشار مالی کمتر بهره ببرید.

خدمات کاشت مو اقساطی در تهران توسط تعدادی از کلینیک‌های معتبر صورت می‌پذیرد. این مراکز به منظور کاهش فشار مالی برای افرادی که توان پرداخت هزینه‌ کاشت مو را ندارد، خدمات پیوند مو اقساطی را با همکاری زیبانو  فراهم نموده‌اند. با توجه به استقبال مخاطبان پیوند مو از وام ها و شرایط زیبانو ، می‌توان گفت اجرای روش کاشت مو اقساطی هم برای کلینیک‌ها و هم برای متقاضیان سودمند خواهد بود. از این جهت، تعداد مراکزی که کاشت مو به صورت اقساط را در سطح تهران با همکاری زیبانو اجرا می‌کنند، افزایش یافته است..

این مرکز جهت رفاه حال مراجعه‌کنندگان و کاهش بار مالی برای آن‌ها، اقدام به ارائه خدمات قسطی کاشت مو از طریق تامبن مالی زیبانو نموده‌اند. جهت دریافت جزییات بیشتر در این خصوص لازم است با زیبانو تماس بگیرید. با استفاده از خدمات کاشت مو به صورت اقساطی می‌توان بدون پس‌انداز از خدمات بهترین کلینیک‌ها استفاده نمود.

عوارض احتمالی کاشت مو چیست؟

بدیهی است در صورت استفاده از روش‌ جراحی، نیاز به مراقبت ویژه از سر خود داشته باشید. دوران نقاهت ممکن است با توجه به شرایط هر فرد معمولی یا طولانی‌تر از حالت عادی شود. امکان ورم صورت، عفونت سر و نکروز پوستی نیز در دوران نقاهت وجود دارد. اما جای نگرانی نیست چون کارشناسان صدف توصیه‌های لازم را برای بعد از عمل و دوران مراقبت به شما ارائه خواهند داد. از طرف دیگر کاشت موی کلینیک صدف تضمینی بوده و با تمام شدن عمل برای شما ضمانت‌نامه‌ای مادام‌العمر صادر خواهد شد.

 

گر عملیات تحت نظر متخصص مجرب پوست و مو انجام شود و محل انجام آن تمیز و دستگاه‌های مورد استفاده استاندارد باشند، احتمال وقوع عوارض بسیار کم خواهد بود. شما می‌توانید پس از عمل نیز به طور مرتب با پزشک در ارتباط بوده و از راهنمایی‌های لازم بهره ببرید. دقت در مراقبت شخصی پس از عمل نیز دست کمی از دقت برای انجام  کاشت مو تضمینی ندارد.

 

 

عوارض احتمالی کاشت مو چیست؟

بدیهی است در صورت استفاده از روش‌ جراحی، نیاز به مراقبت ویژه از سر خود داشته باشید. دوران نقاهت ممکن است با توجه به شرایط هر فرد معمولی یا طولانی‌تر از حالت عادی شود. امکان ورم صورت، عفونت سر و نکروز پوستی نیز در دوران نقاهت وجود دارد. اما جای نگرانی نیست چون کارشناسان صدف توصیه‌های لازم را برای بعد از عمل و دوران مراقبت به شما ارائه خواهند داد. از طرف دیگر کاشت موی کلینیک صدف تضمینی بوده و با تمام شدن عمل برای شما ضمانت‌نامه‌ای مادام‌العمر صادر خواهد شد. 

اگر عملیات تحت نظر متخصص مجرب پوست و مو انجام شود و محل انجام آن تمیز و دستگاه‌های مورد استفاده استاندارد باشند، احتمال وقوع عوارض بسیار کم خواهد بود. شما می‌توانید پس از عمل نیز به طور مرتب با پزشک در ارتباط بوده و از راهنمایی‌های لازم بهره ببرید. دقت در مراقبت شخصی پس از عمل نیز دست کمی از دقت برای انجام  کاشت مو تضمینی ندارد.

  

هزینه کاشت مو اقساطی چقدر است؟

هزینه کاشت مو اقساطی مبالغ متفاوتی دارد. این مبلغ با توجه به روش مناسب درمان برای سر شما و میزان امکانات مورد استفاده تعیین می‌شود. با توجه به شرایط اقتصادی، بسیاری از افراد توان پرداخت یکجای این مبلغ را ندارند. بیشتر بیمه‌ها نیز این موارد را تحت پوشش قرار نمی‌دهند. اما به هیچ وجه جای نگرانی نیست! چون که زیبانو قیمت کاشت مو اقساطی را نیز بدلیل تخفیف ها تا حد زیادی کاهش داده است. 

 

شرایط کاشت مو اقساطی چگونه است؟

در کلینیک های همراه زیبانو  جهت راحتی حال مشتریان به خصوص در شرایط سخت اقتصادی امروزی، کاشت مو به صورت قسطی می‌شود. برای این کار لازم است پس از مشخص شدن مبلغ هزینه برای موهایتان، از طریق وام اعطایی زیبانو قیمت کاشت مو قسطی را پرداخت نمایید. <span " data-mce-empty="1">