وام ارتودنسی دندان ، ارتودنسی دندان اقساطی، قیمت ارتودنسی دندان اقساطی، هزینه ارتودنسی دندان اقساطی،ارتودنسی دندان اقساطی با سفته، قیمت ارتودنسی دندان اقساطی در تهران، هزینه ارتودنسی دندان اقساطی با چک

دریافت وام ارتودنسی دندان برای ارتودنسی دندان اقساطی برای اولین بار در زیبانو؛ اولین پلتفرم تامین مالی خدمات زیبایی فراهم شده است. جهت تسهیل ارتودنسی دندان اقساطی ، کلیه خدمات زیبایی دندان و بویژه ارتودنسی دندان با سفته ممکن شده است. پرداخت هزینه ارتودنسی دندان اقساطی زمینه استفاده از خدمات دندانپزشکی اقساطی را برا همه فراهم می نماید.وام ارتودنسی دندان با مناسب سازی قیمت ارتودنسی دندان اقساطی خدمات دندان پزشکی اقساطی را تسهیل می نماید.

لطفا در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، فرم زیر را تکمیل کنید

Invalid Input
تکمیل نمایید
دکتر نیما رهنمون
متخصص ارتودنسی
شماره مجوز:12324
کلینیک دندانپزشکی پدیدار
درمانگاه دندانپزشکی
شماره مجوز:3-161402
دکتر مهسا نژاد کریم
دکترای حرفه ای دندانپزشکی
شماره مجوز:159897
دکتر رویا پروانه تفرشی
متخصص بیماریهای دهان
شماره مجوز:55083
دکتر میلاد کارگر ارده جانی
دکترای دندانپزشکی (زیبایی و درمانی)
شماره مجوز:111776
دکتر هاله بهرامی
دکترای حرفه ای دندانپزشکی
شماره مجوز:159458
دکتر سحر شریفی مقدم (جردن کلینیک)
دکترای دندانپزشکی حرفه ای (زیبایی و درمانی)
شماره مجوز:173780
مرکز دندانپزشکی لیدو
مرکز تخصصی دندانپزشکی
شماره مجوز:193367
دکتر مریم اخیانی
دکترای حرفه ای دندانپزشکی
شماره مجوز:27041
کلینیک پاک
کلینیک تخصصی پاک
شماره مجوز:3-253882
دکتر میلاد میرمحمدی
دکترای حرفه ای دندانپزشکی
شماره مجوز:150230
کلینیک دندانپزشکی آدرینا
درمانگاه دندانپزشکی
شماره مجوز:3-262684
 درمانگاه دندانپزشکی امین (دکتر امین جلوداری)
دکترای حرفه ای دندان پزشکی (زیبایی و درمانی)
شماره مجوز:152111
دکتر امیر صرام
دکترای دندانپزشکی حرفه ای (زیبایی و درمانی)
شماره مجوز:173700
دکتر آنیتا کاظمی
جراح عمومی دندانپزشکی
شماره مجوز:113274
کلینیک دندانپزشکی ایثار
دکترای حرفه ای دندانپزشکی
شماره مجوز:161061
 • 1. برای ثبت درخواست جهت ارتودنسی دندان اقساطی با دریافت اعتبار (وام) باید چه کار کنم؟

  شما برای پرداخت هزینه ارتودنسی دندان اقساطی می بایست ابتدا در زیبانو ثبت نام کنید و از طریق پنل کاربری خود اقدام به ثبت درخواست نمایید.
 • 2. ضمانت مورد نیاز برای دریافت خدمات ارتودنسی دندان چیست؟

  در حال حاضر ضمانت مورد نیاز جهت دریافت وام ارتودنسی دندان و خدمات زیبایی، یک فقره سفته الکترونیک (وِیژه متقاضیان سراسر کشور) به ارزش 120% مبلغ وام دریافتی میباشد که میبایست توسط ضامن معرفی شده ضمانت گردد. همچنین سفته در وجه بانک قرض الحسنه رسالت صادر خواهد شد.
 • 3. مبلغ وام و مدت زمان بازپرداخت اقساط به چه صورت می باشد؟

  شما می توانید از 5 الی 75 میلیون تومان برحسب نیازتان درخواست وام خدمات زیبایی کنید و در بازه 12 ماه اقساطتان را بازپرداخت نمایید.
 • 4. چرا باید به مراکز طرف قرارداد زیبانو اعتماد کنم؟

  تمامی مراکز طرف قرارداد زیبانو دارای مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح و همچنین دارای اعتبار و حسن سابقه می باشند. در همین راستا، شماره مجوز هر مرکز برای استعلام در دسترس شما قرار دارد.
 • 1

لطفا در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، فرم زیر را تکمیل کنید

Invalid Input
تکمیل نمایید

 

از جمله خدمات دندانپزشکی زیبانو؛ ارتودنسی دندان میباشد یکی از پر رشد ترین خدمات دندان در حال حاضر ایمپلنت میباشد که تا حدی از گرانترین خدمات دندان میباشد شرایط اقساط کمک بسیار خوبی برای افزایش پوشش خدمات دندان پزشکی ایمپلنت میباشد اگر برای ارتودنسی دندان اقساطی برنامه ریزی نموده ایید و  میخواهید از هزینه ارتودنسی دندان و هزینه ارتودنسی دندان اقساطی اطلاع پیدا کنید و لیست مراکز ارتودنسی دندان اقساطی و تخفیف دار را داشته باشید و دوست دارید تا بتواند بهترین مراکز ارتودنسی دندان اقساطی در تهران و سایر شهرها را باهم مقایسه نماید و مناسبت ترین قیمت ارتودنسی دندان اقساطی و تخفیفی را پیدا کنید . زیبانو در کنار شماست. زیبانو اولین پلتفرم معرفی بهترین مراکز زیبایی در سراسر کشور میباشد.

شما میتوانید ارتودنسی دندان اقساطی را به صورت اقساطی یا با تخفیفات ویژه در مراکز ارتودنسی دندان طرف قرارداد با زیبانو انجام دهید. شما خدمات ارتودنسی دندان اقساطی رادریافت و زیبانو هزینه ارتودنسی دندان را نقدا به پزشک متخصص ارتودنسی دندان پرداخت مینماید زیبانو بستر مناسب برای تمامی فرآیند دریافت اعتبار (وام) و دریافت نوبت در زیبانو کاملا رایگان و غیرحضوری ( آنلاین) میباشد. اعطای وام برای انجام عمل ارتودنسی دندان با شرایط اقساطی ارتودنسی دندان فقط با یک فقره چک/سفته و بازپرداخت اقساط 6 الی 12 ماه امکان پذیر میباشد.و شما قیمت ارتودنسی دندان اقساطی را حتی نازل تر از خرید خدمات نقدی باز پرداخت مینمایید. برای دریافت تخفیفات ویژه نقدی میبایست از بین مراکز طرف قرارداد یکی را انتخاب و درخواست دریافت نوبت مرکز مدنظر را ثبت نمایید. (برای دریافت تخفیفات نقدی نیازی به خرید هیچگونه اشتراک و یا پرداخت هزینه ای نمیباشد)

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در خصوص موارد ی از جمله ارتودنسی دندان اقساط و همچنین هزینه ارتودنسی دندان اقساط با ما تماس بگیرید تا بهترین قیمت ارتودنسی دندان اقساط برای شما فراهم شود

دندان ها نقش تعیین کننده ای در زیبایی هر یک از انسان ها دارند. اگر دندان های نامرتبی دارید می توانید از امکان ارتودنسی دندان اقساطی به خوبی بهره مند شوید. ارتودنسی دندان به جهت نامرتب یا نامنظم بودن دندان ها و فک های بالا و پایین انجام می شود. در واقع به واسطه ارتودنسی می توان این ناهماهنگی ها را اصلاح کرد. همه شما امکان بهره مندی از ارتودنسی دندان اقساطی در مراکز معتبر سراسر کشور را دارید. هزینه های دندانپزشکی معمولا بالاست و کمتر کسی توان پرداخت یکجا هزینه درمانی و زیبایی دندان های خود را دارد. ارتودنسی انواع مختلفی دارد که شاید رایج ترین آن ها همان سیم های فلزی باشند که با یک قطعه کوچک فلزی به هر دندان وصل می شوند.
زیبانو؛ به عنوان اولین پلتفرم تامین مالی خدمات زیبایی امکان بهره مندی از انجام ارتودنسی دندان اقساطی را برای شما در مراکز معتبر در سراسر کشور فراهم کرده است. زیبانو، حلقه ارتباطی شما با مراکز معتبر دندانپزشکی و سایر مراکز زیبایی میباشد. در زیبانو برای بیش از 120 نوع خدمت زیبایی امکان درخواست وام و بهره مندی از شرایط اقساطی وجود دارد.
برای بهره مندی از ارتودنسی دندان اقساطی، میتوانید در پلتفرم زیبانو درخواست وام کنید. برای شروع باید ابتدا در سایت زیبانو، رایگان ثبت نام کنید. فرم درخواست وام را تکمیل نموده و مراحل دریافت وام را به صورت تماما آنلاین و غیر حضوری تا پایان طی کنید. برای ضمانت نیازی به چک نیست و فقط با سفته ی الکترونیک در سراسر کشور امکان پذیر میباشد.
برای دریافت وام ارتودنسی دندان اقساطی در پلتفرم زیبانو می بایست مراحل زیر را انجام دهید.
1. ثبت نام رایگان در زیبانو
2. تکمیل فرم درخواست وام
3. افتتاح حساب آنلاین در بانک رسالت
4. اعتبارسنجی و صدور سفته الکترونیک
5. واریز کارمزد عملیات
6. بارگذاری تصویر فرم پذیرش
7. واریز مبلغ وام به حساب پزشک/کلینیک توسط زیبانو
برای دریافت راهنمای بیشتر در خصوص شرایط دریافت وام ارتودنسی دندان، می توانید با کارشناسان زیبانو در ارتباط باشید.

02145786666

با دریافت وام ارتودنسی دندان از زیبانو میتوانید در مراکز طرف قرارداد زیبانو، ارتودنسی دندان اقساطی را با ضمانت سفته و بدون نیاز دسته چک دریافت کنید و در شرایط مشخص شده هزینه ارتودنسی دندان اقساطی خود را در بازه ی 12 ماه قسطی پرداخت نمایید. وام ارتودنسی دندان امکان دسترسی به تامین مالی ارتودنسی دندان اقساطی با سفته را برای عموم مردم فراهم مینماید. زیبانو قیمت ارتودنسی دندان اقساطی را با پزشک/کلینیک انتخابی شما تسویه می نماید.
زیبانو با تامین مالی وام لمینت دندان شرایط ارتودنسی دندان اقساطی را جهت پرداخت هزینه ارتودنسی دندان اقساطی فراهم آورده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ارتودنسی دندان اقساطی، فرم دریافت مشاوره را تکمیل نمایید.