وام عمل بینی ، عمل بینی اقساطی ، هزینه عمل بینی اقساطی، جراحی بینی اقساطی، قیمت عمل بینی اقساطی، عمل بینی اقساطی در تهران، هزینه عمل بینی اقساطی 1403،عمل بینی اقساطی با سفته

دریافت وام عمل بینی برای عمل بینی اقساطی برای اولین بار در زیبانو؛ اولین پلتفرم تامین مالی خدمات زیبایی فراهم شده است. جهت تسهیل جراحی بینی اقساطی ، کلیه خدمات زیبایی صورت و به ویژه عمل بینی با سفته ممکن شده است. پرداخت هزینه عمل بینی اقساطی زمینه استفاده از خدمات جراحی زیبایی اقساطی را برا همه فراهم می نماید..
دکتر ماریا مرادی
دکترای حرفه ای پزشکی (تخصص گوش، گلو و بینی، جراحی سر و گردن)
شماره مجوز:100156
دکتر مصطفی رجبی
دانشنامه فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
شماره مجوز:130234
دکتر سید مطهره عبداللهی
بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک زیبایی
شماره مجوز:80131
دکتر سید سجاد محمدی
فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
شماره مجوز:110514
دکتر سید محمد عبداللهی حسینی
متخصص جراحی عمومی
شماره مجوز:119727
دکتر ساسان جعفری (کلینیک هیوا)
دکترای حرفه ای دندانپزشکی (تخصصی جراحی دهان، فک و صورت)
شماره مجوز:147797
دکتر پیمان برومند جزی
متخصص گوش، گلو، بینی، جراحی سر و گردن، فلوشیپ، جراحی بینی و سینوس (رینولوژی)
شماره مجوز:76833
دکتر محمدرضا شفیعی
فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
شماره مجوز:54957
دکتر علی جعفری
دکترای حرفه ای پزشکی ( متخصص گوش، گلو و بینی، جراحی سر و گردن)
شماره مجوز:97624
دکتر فرشید شکوهی
دکترای پزشکی (دانشنامه تخصصی گوش، گلو و بینی، جراحی سر و گردن)
شماره مجوز:122106
دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی
دکترای پزشکی (گواهینامه تخصصی گوش، گلو و بینی، جراحی سر و گردن)
شماره مجوز:59543
دکتر داریوش روحانی اطاقسرا
دکترای پزشکی ( دانشنامه تخصصی گوش، گلو و بینی، جراحی سر و گردن)
شماره مجوز:91016
دکتر علی اصغر شیرازی
دکترای پزشکی – دانشنامه تخصصی گوش ، گلو، بینی و جراحی سر و گردن
شماره مجوز:24736
دکتر حسین زادی
تخصص بورد گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن
شماره مجوز:153743
دکتر مهتاب ربانی اناری
دکترای پزشکی-دانشنامه تخصصی گوش،گلو و بینی جراحی سر و گردن
شماره مجوز:115734
دکتر پیمان سلیمی نژاد
دکترای حرفه ا ی پزشکی ( متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن)
شماره مجوز:36991
دکتر احمدرضا طاهری
فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیم و سوختگی
شماره مجوز:28329
دکتر فاطمه حسینی زاده گان شیرازی
فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
شماره مجوز:110442
دکتر مهدی قلیچ خانی
دکترای پزشکی - دانشنامه تخصصی جراحی عمومی
شماره مجوز:141359
دکتر نصیبه رستمی یاسوج
دکترای پزشکی- بورد تخصصی گوش،گلو و بینی جراحی سر و گردن
شماره مجوز:142811
دکتر شاهین کریمیان
فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
شماره مجوز:38179
 • 1. برای انجام اقساطی عمل بینی چه کار باید کنم؟

  باید ابتدا در زیبانو رایگان ثبت نام کنید و سپس از طریق پنل کاربری خودتان اقدام به ثبت درخواست وام عمل بینی و دیگر خدمات زیبایی نمایید.
 • 2. ضمانت مورد نیاز برای دریافت وام عمل بینی چیست؟

  در حال حاضر ضمانت مورد نیاز جهت دریافت وام عمل بینی و دیگر خدمات زیبایی، یک فقره سفته الکترونیک (وِیژه متقاضیان سراسر کشور) به ارزش 120% مبلغ وام دریافتی میباشد که میبایست توسط ضامن معرفی شده ضمانت گردد. همچنین سفته در وجه بانک قرض الحسنه رسالت صادر خواهد شد.
 • 3. مبلغ وام و مدت زمان بازپرداخت اقساط به چه صورت می باشد؟

  شما می توانید از 5 الی 75 میلیون تومان برحسب نیازتان درخواست وام خدمات زیبایی کنید و در بازه 12 ماه اقساطتان را بازپرداخت نمایید.
 • 4. چرا باید به مراکز عمل بینی طرف قرارداد زیبانو اعتماد کنم؟

  تمامی کلینیک عمل بینی طرف قرارداد زیبانو دارای مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح و همچنین دارای اعتبار و حسن سابقه می باشند. در همین راستا، شماره مجوز هر مرکز برای استعلام در دسترس شما قرار دارد.
 • 5. مدت زمان بررسی اولیه و مدت زمان انتظار برای دریافت وام چند روز است؟

  بررسی اولیه درخواست حداکثر طی 8 ساعت بصورت خودکار انجام میشود و در صورت انجام تمامی مراحل، حدود 7 روز کاری کل مراحل وام انجام خواهد شد.
 • 1

لطفا در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، فرم زیر را تکمیل کنید

Invalid Input
تکمیل نمایید

 

از جمله خدمات جراحی زیبانو؛ عمل بینی میباشد اگر برای عمل بینی اقساطی برنامه ریزی نموده ایید و یا دغدغه قیمت عمل بینی  را دارید و میخواهید از هزینه عمل بینی و هزینه عمل بینی اقساطی اطلاع پیدا کنید و لیست مراکز عمل بینی اقساطی و تخفیف دار را داشته باشید و دوست دارید تا بتواند بهترین مراکز عمل بینی اقساطی در تهران و سایر شهرها را باهم مقایسه نماید و مناسبت ترین قیمت عمل بینی اقساطی و تخفیفی را پیدا کنید . زیبانو در کنار شماست. زیبانو اولین پلتفرم معرفی بهترین مراکز زیبایی در سراسر کشور میباشد.

شما میتوانید عمل بینی اقساطی را به صورت اقساطی یا با تخفیفات ویژه در مراکز عمل بینی طرف قرارداد با زیبانو انجام دهید. شما خدمات عمل بینی اقساطی رادریافت و زیبانو هزینه عمل بینی را نقدا به پزشک متخصص عمل بینی پرداخت مینماید زیبانو بستر مناسب برای تمامی فرآیند دریافت اعتبار (وام) و دریافت نوبت در زیبانو کاملا رایگان و غیرحضوری ( آنلاین) میباشد. اعطای وام برای انجام عمل عمل بینی با شرایط اقساطی عمل بینی فقط با یک فقره چک/سفته و بازپرداخت اقساط 6 الی 12 ماه امکان پذیر میباشد.و شما قیمت عمل بینی اقساطی را حتی نازل تر از خرید خدمات نقدی باز پرداخت مینمایید. برای دریافت تخفیفات ویژه نقدی میبایست از بین مراکز طرف قرارداد یکی را انتخاب و درخواست دریافت نوبت مرکز مدنظر را ثبت نمایید. (برای دریافت تخفیفات نقدی نیازی به خرید هیچگونه اشتراک و یا پرداخت هزینه ای نمیباشد)

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در خصوص مواردی از جمله عمل بینی اقساط و همچنین هزینه عمل بینی اقساط با ما تماس بگیرید تا بهترین قیمت عمل بینی اقساط برای شما فراهم شود

نیاز به عمل بینی از جنبه های زیبایی یا درمانی
هر یک از ما ممکن است از فرم بینی خود رضایت نداشته باشیم. گاهی اوقات نیز به دلایل مختلف، بینی هر فردی شکسته شده و حالت نازیبایی به خود می گیرد. در هر حالت می توانیم از امکان عمل بینی اقساطی با ضمانت سفته استفاده کنیم. چون هزینه های مربوط به درمان بینی یا عمل زیبایی آن معمولا زیاد بوده و از عهده هر فردی در هر خانواده و قشری بر نمی آید. به همین جهت می توان به جای پرداخت یکجا، هزینه ها را قسطی پرداخت کرد تا فشاری روی دوش هیچ کسی نباشد.
برای بهره مندی از عمل بینی اقساطی می توانید در پلتفرم زیبانو، وام بگیرید. زیبانو؛ کلینیک درمانی و زیبایی نیست؛ اما حلقه اتصالی است که با تامین مالی از طریق وام، امکان پرداخت کردن هزینه را به صورت قسطی برای شما هموار می سازد. ضمن اینکه برای قسطی پرداخت کردن سایر خدمات درمانی و زیبایی هم می توانید روی زیبانو حساب باز کنید.
عمل بینی اقساطی در مراکز تحت قرارداد مجموعه زیبانو بدون نیاز به چک و فقط با سفته الکترونیک
انجام عمل بینی اقساطی گزینه بسیار خوبی است که خیلی از ما به دنبال چنین مراکزی هستیم. چون بایستی هزینه های زیادی را پیش از عمل پرداخت کرد. از جمله: هزینه آزمایشگاه ها، عکس ها، سیتی اسکن و حتی مشاوره عمل بینی. در کنار این هزینه ها، هزینه عمل توسط پزشک هم هست که بیشترین مبلغ را به خود اختصاص داده است. طبیعتا کمتر کسی توان پرداخت یکجا همه این هزینه ها را با هم دارد. پزشک ها و کلینیک های تحت قرارداد با مجموعه زیبانو، همگی دارای مجوزهای رسمی هستند و از سابقه زیادی برخوردار هستند.
برای بهره مندی از خدمات زیبایی و درمانی از جمله عمل بینی اقساطی در زیبانو، کافیست همین الان در کسری از ثانیه در سایت زیبانو، ثبت نام کنید. ثبت نام شما کاملا رایگان است. پس از آن می توانید از طریق پنل کاربری خود از 5 تا 50 میلیون تومان از زیبانو درخواست وام کنید. پس از طی نمودن کامل مراحل طی 10 روز کاری به صورت کاملا آنلاین و غیر حضوری، مبلغ وام به حساب پزشک و کلینیک انتخابی واریز می شود. بدین ترتیب می توانید آنلاین در سراسر ایران از خدمات عمل بینی بدون نیاز به چک و تنها با سفته الکترونیک بهره مند شوید.
برای دریافت وام عمل بینی اقساطی در پلتفرم زیبانو می بایست مراحل زیر را انجام دهید.
1. ثبت نام رایگان در زیبانو
2. تکمیل فرم درخواست وام
3. افتتاح حساب آنلاین در بانک رسالت
4. اعتبارسنجی و صدور سفته الکترونیک
5. واریز کارمزد عملیات
6. بارگذاری تصویر فرم پذیرش
7. واریز مبلغ وام به حساب پزشک/کلینیک
برای دریافت راهنمای بیشتر در خصوص شرایط دریافت وام عمل بینی، می توانید با کارشناسان زیبانو در ارتباط باشید.

02145786666

با دریافت وام عمل بینی از زیبانو میتوانید در مراکز عمل بینی طرف قرارداد زیبانو، عمل بینی اقساطی را با ضمانت سفته و بدون نیاز دسته چک دریافت کنید و در شرایط مشخص شده هزینه عمل بینی اقساطی خود را در بازه ی 12 ماه قسطی پرداخت نمایید. وام عمل بینی امکان دسترسی به تامین مالی عمل بینی اقساطی با سفته را برای عموم مردم فراهم مینماید. زیبانو قیمت عمل بینی اقساطی را با پزشک/کلینیک انتخابی شما تسویه می نماید.
زیبانو با تامین مالی وام عمل بینی شرایط بینی اقساطی را جهت پرداخت هزینه عمل بینی اقساطی فراهم آورده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص عمل بینی اقساطی، فرم دریافت مشاوره را تکمیل نمایید.

مطالعه توضیحات بیشتر

عمل بینی امروزه یکی از پرطرفدار ترین جراحی های زیبایی است. در حال حاضر بسیاری از افراد برای زیباتر شدن ظاهر بینی و افزایش اعتماد به نفس و یا حتی برای رفع عیب های بینی دست به انجام عمل بینی می زنند. عمل زیبایی بینی در ایران یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی است که به طور مکرر در مراکز جراحی و کلینیک های زیبایی انجام می شود. این جراحی به دلیل حساسیت بالا باید توسط جراح متخصص و در یک کلینیک معتبر انجام شود. زیبانو با عقد قرارداد با مراکز معتبر و دارای مجوز فعالیت رسمی از مراجع ذیربط و با ایجاد بستری شفاف با امکان مشاهده نظرات کاربران مختلف که قبلا از خدمات مختلف مراکز طرف قرارداد استفاده کرده اند، افرادی را که به دنبال عمل بینی اقساطی هستند در انتخاب درست یاری می نماید. بنابر این کسانی که قصد انجام عمل بینی را دارند باید توجه زیادی به جراح و کلینیک مورد نظر داشته باشند و با تحقیقات تخصصی از اعتبار، سابقه و کیفیت کار مراکز مطمئن شوند. 

اگر شما بدنبال عمل بینی قسطی هستید زیبانو به سادگی امکان استفاده از خدمات جراحی بینی اقساطی را در بهترین مراکز برای شما فراهم میسازد. زیبانو با تامین اعتبار (وام)، به شما امکان میدهد تا آزادنه از بین پزشکان و مراکز طرف قرارداد انتخاب نمایید. برای آگاهی از مراکز طرف قرارداد با زیبانو روی لینک زیر کلیک کنید. 

https://zibaano.ir/ser

هزینه عمل بینی اقساطی چقدر است؟

هزینه عمل بینی اقساطی نیز مانند هر عمل دیگر به عوامل مختلفی بستگی دارد و همچنین زیبانو سعی بر آن دارد تا علاوه بر ایجاد  شرایط امکان دریافت اعتبار (وام) برای شما زیباجویان، با مراکز معتبر و با سابقه ای قرارداد ببندند تا جدای از دریافت خدمات با کیفیت از قیمت خوب هم بهره مند گردید. 

موارد زیر در مورد هزینه عمل بینی قسطی قابل ذکر هستند که عبارتند از:

 

 هزینه های قبل عمل بینی قسطی

این بخش از هزینه‌ها شامل آزمایشات، عکس‌ها، سیتی اسکن (در صورت لزوم) و جلسات مشاوره عمل بینی است.

 

دستمزد جراح در عمل بینی اقساط

دستمزد جراح تقریبا قسمت عمده هزینه عمل بینی را تشکیل می‌دهد. البته که دستمزد جراحان مختلف بسته به میزان تجربه و سابقه کاریشان متفاوت است.

هزینه کلینیک عمل بینی یا بیمارستان جراحی بینی

بعد از دستمزد جراح، هزینه کلینیک عمل بینی یا بیمارستان عمل بینی بیشترین هزینه عمل بینی اقساطی را شامل می‌شود که به تجهیزات و امکانات بیمارستان مربوط است. معمولا هزینه پذیرش بیمار در کلینیک‌ و یا بیمارستان‌های مجهز شهرهای بزرگ بیشتر از هزینه شهرهای کوچک است. البته باید بدانید که انتخاب بیمارستان یا کلینیک همیشه به عهده بیمار نیست و بستگی به این دارد که جراح مدنظر فرد در کدام مراکز جراحی زیبایی انجام می‌دهد.

میزان پیچیدگی عمل بینی

عمل بینی هم مثل سایر عمل‌ها پیچیدگی و سختی‌های خاص خودش را دارد. با پیچیده‌تر شدن جراحی، هزینه عمل هم افزایش می‌یابد. به علاوه گوشتی و استخوانی بودن بینی هم مدنظر است که در بینی‌های گوشتی معمولا این هزینه بیشتر می‌شود. گاهی ممکن است در حین عمل بافت‌های غضروفی ضعیف‌تر نیاز به تقویت داشته ‌باشند که همه این‌ها به افزایش هزینه جراحی بینی موجی میشود.

 

هزینه های بعد عمل بینی

این هزینه‌ها شامل داروهای تجویزی جراح، هزینه معاینات ماهانه بعد عمل، برداشتن آتل و تعویض چسب است که در مجموع بخش کمی از هزینه‌های عمل بینی را تشکیل می‌دهد.

اگر در مورد هزینه عمل بینی اقساطی یا حتی عمل بینی قسطی سوالی دارید، می توانید با کارشناسان ما در زیبانو و یا به صورت مستقیم با پزشک یا کلینیک مدنظرتون در ارتباط باشید.

 

چرا عمل بینی اقساطی؟

زیبانو با همکاری تعداد قابل توجهی از جراحان و مراکز با تجربه و متبحر در شهرهای مختلف کشور امکان انجام عمل بینی اقساطی را فراهم آورده‌است. در زیر مهمترین دلایل عمل بینی اقساطی را آورده‌ایم:

افزایش اعتماد به نفس و بهبود روابط اجتماعی: زیباتر شدن حق همه است، چرا که میل به زیبایی توسط خداوند متعال در وجود همه افراد قرار داده شده است. اگر هزینه عمل بینی را ندارید، انجام عمل بینی اقساطی به شما کمک می‌کند تا با داشتن اعتماد به نفس بیشتر، روابط اجتماعی خود را نیز بهبود دهید و حضور مفیدتری در جامعه داشته باشید.

 

هزینه عمل بینی اقساط

امکان انجام عمل بینی در زمان دلخواه: اگر دوست دارید تا قبل از مناسبت خاصی (مثلا قبل از برگزاری مراسم عروسی خود یا یکی از عزیزانتان) عمل بینی انجام دهید و زیباتر شود و به هر دلیلی توانایی پرداخت هزینه آن را ندارید می‌توانید با کمک زیبانو هزینه عمل بینی اقساطی را پرداخت کنید.

 

مزایای عمل بینی قسطی

افزایش سالانه هزینه‌ جراحی بینی: همانطور که می‌دانید هزینه عمل‌های زیبایی نیز مانند سایر هزینه‌ها هر ساله در حال افزایش است و چنانچه فردی واقعا تصمیم به انجام عمل بینی داشته باشد بهتر است هرچه زودتر این کار را انجام دهد تا مشمول افزایش هزینه سالانه نشود. 

عدم نیاز به طی کردن مراحل طولانی دریافت وام بانکی: بسیاری از افراد هستند که برای هزینه عمل بینی خود وام بانکی دریافت می‌کنند. همانطور که می‌دانید روال دریافت وام بانکی پیچیده و طولانی است و گاها نیاز به چند ضامن دارد. شما زیباجویان میتوانید فقط با ارائه یک فقره چک به راحتی و تماما آنلاین (غیر حضوری) اعتبار (وام) خود را درخواست دهید و با پرداخت هزینه توسط زیبانو به مرکز مدنظرتون، عمل بینی خود را اقساطی از طرف قرارداد با زیبانو دریافت کنید و اقساط خود را به زیبانو ماهانه بازپرداخت کنید. با امکان عمل بینی اقساطی از طریق زیباگران عضو زیبانو دیگر نیاز به دریافت وام بانکی ندارید و تنها با ارائه سفته الکترونیک به زیبانو می‌توانید عمل بینی را نزد بهترین جراحان بینی با وام عمل بینی انجام دهید.

 

هزینه عمل بینی قسطی چگونه است؟

اکنون با در نظر گرفتن هزینه‌ها و مزایای جراحی بینی اقساطی باید بدانید که میتوانید همه یا بخشی از هزینه‌های جراحی بینی اقساطی از جمله دستمزد جراح (در برخی موارد هزینه بیمارستان یا کلینیک) را با وام عمل بینی دریافتی پوشش دهید. با در نظر گرفتن این هزینه‌ها ممکن است به این نتیجه برسید که روش قسطی را برای پرداخت هزینه‌های جراحی خود انتخاب کنید. به این صورت که در ابتدا قسط اول به صورت نقدی و به عنوان پیش پرداخت دریافت می‌شود و مابقی آن به صورت اقساطی محاسبه می‌شود.

تعیین دقیق مبلغ اولیه و میزان اقساط ماهانه بستگی به میزان وام عمل بینی دریافتی شما دارد و برای آگاهی از شرایط کلی دریافت اعتبار (وام) میبایست به صفحه ی راهنمای دریافت اعتبار مراجعه نمایید. 

https://zibaano.ir/order-steps

چنانچه تصمیم به انجام عمل بینی قسطی دارید و نمی‌دانید چطور باید این کار را انجام دهید میتوانید با کارشناسان زیبانو تماس بگیرید و از مشاوره رایگان عمل بینی قسطی بهره‌مند شوید.

02145786666

 

هنگام انجام عمل بینی قسطی باید به چه مواردی توجه کنیم؟

 

مهم‌ترین نکته به هنگام عمل بینی اقساطی در تهران مانند هرگونه جراحی دیگر، توجه به میزان سابقه، تجربه و تعداد عمل‌های موفق جراح است. هرگز نباید کیفیت را فدای هزینه کرد و در انتخاب جراح باید دقت کافی به خرج داد تا نتیجه عمل رضایت بخش باشد. عدم توجه به سابقه جراح می‌تواند منجر به نارضایتی بیمار و نیاز به انجام عمل بینی ترمیمی باشد.

 

عمل بینی قسطی  

معمولا هزینه عمل قسطی شامل درصد کمی افزایش هزینه (جهت پوشش هزینه ها) می‌شود که البته این مبلغ در مقایسه با افزایش هزینه سالانه عمل بینی ناچیز است.