وام عمل لیپوماتیک اقساطی، عمل لیپوماتیک اقساطی،قیمت جراحی لیپوماتیک اقساطی، هزینه عمل لیپوماتیک اقساطی ، لیپوماتیک اقساطی در تهران، هزینه عمل لیپوماتیک اقساطی در تهران ،جراحی لیپوماتیک اقساطی، قیمت عمل لیپوماتیک اقساطی، هزینه جراحی لیپوماتیک اقساطی

دریافت وام عمل لیپوماتیک برای عمل لیپوماتیک اقساطی برای اولین بار در زیبانو؛ اولین پلتفرم تامین مالی خدمات زیبایی فراهم شده است. جهت تسهیل جراحی لیپوماتیک اقساطی ، کلیه خدمات زیبایی صورت و بویژه عمل لیپوماتیک با سفته ممکن شده است. پرداخت هزینه عمل لیپوماتیک اقساطی زمینه استفاده از خدمات جراحی زیبایی اقساطی را برا همه فراهم می نماید.وام جراحی زیبایی با مناسب سازی قیمت عمل لیپوماتیک اقساطی خدمات عمل زیبایی اقساطی را تسهیل می نماید.

لطفا در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، فرم زیر را تکمیل کنید

Invalid Input
تکمیل نمایید
کلینیک پوست و مو صدف
درمانگاه تخصصی پوست و مو
شماره مجوز:3-190424
دکتر مهدی قلیچ خانی
دکترای پزشکی - دانشنامه تخصصی جراحی عمومی
شماره مجوز:141359
دکتر محمدرضا شفیعی
فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
شماره مجوز:54957
دکتر پگاه زینعلی
دکترای حرفه ای پزشکی
شماره مجوز:98023
دکتر فاطمه حسینی زاده گان شیرازی
فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
شماره مجوز:110442
دکتر سید محمد عبداللهی حسینی
متخصص جراحی عمومی
شماره مجوز:119727
دکتر آیدا حسامی قهرمانلو
دکترای حرفه ای پزشکی - پوست و مو و زیبایی (درماتولوژی)
شماره مجوز:123694
دکتر سید مطهره عبداللهی
بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک زیبایی
شماره مجوز:80131
دکتر مصطفی رجبی
دانشنامه فوق تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
شماره مجوز:130234
دکتر شاهین کریمیان
فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
شماره مجوز:38179
دکتر سید سجاد محمدی
فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
شماره مجوز:110514
دکتر احمدرضا طاهری
فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیم و سوختگی
شماره مجوز:28329
کلینیک زیبایی بوژان
درمانگاه تخصصی پوست و مو
شماره مجوز:3-216718
 • 1. برای انجام اقساطی عمل لیپوماتیک چه کار باید کنم؟

  باید ابتدا در زیبانو رایگان ثبت نام کنید و سپس از طریق پنل کاربری خودتان اقدام به ثبت درخواست وام عمل لیپوماتیک و دیگر خدمات زیبایی نمایید.
 • 2. ضمانت مورد نیاز برای دریافت وام عمل لیپوماتیک چیست؟

  در حال حاضر ضمانت مورد نیاز جهت دریافت وام عمل لیپوماتیک و دیگر خدمات زیبایی، یک فقره سفته الکترونیک (وِیژه متقاضیان سراسر کشور) به ارزش 120% مبلغ وام دریافتی میباشد که میبایست توسط ضامن معرفی شده ضمانت گردد. همچنین سفته در وجه بانک قرض الحسنه رسالت صادر خواهد شد.
 • 3. مبلغ وام و مدت زمان بازپرداخت اقساط به چه صورت می باشد؟

  شما می توانید از 5 الی 75 میلیون تومان برحسب نیازتان درخواست وام خدمات زیبایی کنید و در بازه 12 ماه اقساطتان را بازپرداخت نمایید.
 • 4. چرا باید به مراکز عمل لیپوماتیک طرف قرارداد زیبانو اعتماد کنم؟

  تمامی کلینیک عمل لیپوماتیک طرف قرارداد زیبانو دارای مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح و همچنین دارای اعتبار و حسن سابقه می باشند. در همین راستا، شماره مجوز هر مرکز برای استعلام در دسترس شما قرار دارد.
 • 1

لطفا در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، فرم زیر را تکمیل کنید

Invalid Input
تکمیل نمایید

 

از جمله خدمات جراحی زیبانو؛ لیپوماتیک میباشد اگر برای لیپوماتیک اقساطی برنامه ریزی نموده ایید و یا دغدغه قیمت لیپوماتیک  را دارید و میخواهید از هزینه لیپوماتیک و هزینه لیپوماتیک اقساطی اطلاع پیدا کنید و لیست مراکز لیپوماتیک اقساطی و تخفیف دار را داشته باشید و دوست دارید تا بتواند بهترین مراکز لیپوماتیک اقساطی در تهران و سایر شهرها را باهم مقایسه نماید و مناسبت ترین قیمت لیپوماتیک اقساطی و تخفیفی را پیدا کنید . زیبانو در کنار شماست. زیبانو اولین پلتفرم معرفی بهترین مراکز زیبایی در سراسر کشور میباشد.

شما میتوانید لیپوماتیک اقساطی را به صورت اقساطی یا با تخفیفات ویژه در مراکز لیپوماتیک طرف قرارداد با زیبانو انجام دهید. شما خدمات لیپوماتیک اقساطی رادریافت و زیبانو هزینه لیپوماتیک را نقدا به پزشک متخصص لیپوماتیک پرداخت مینماید زیبانو بستر مناسب برای تمامی فرآیند دریافت اعتبار (وام) و دریافت نوبت در زیبانو کاملا رایگان و غیرحضوری ( آنلاین) میباشد. اعطای وام برای انجام عمل لیپوماتیک با شرایط اقساطی لیپوماتیک فقط با یک فقره چک/سفته و بازپرداخت اقساط 6 الی 12 ماه امکان پذیر میباشد.و شما قیمت لیپوماتیک اقساطی را حتی نازل تر از خرید خدمات نقدی باز پرداخت مینمایید. برای دریافت تخفیفات ویژه نقدی میبایست از بین مراکز طرف قرارداد یکی را انتخاب و درخواست دریافت نوبت مرکز مدنظر را ثبت نمایید. (برای دریافت تخفیفات نقدی نیازی به خرید هیچگونه اشتراک و یا پرداخت هزینه ای نمیباشد)

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در خصوص مواردی از جمله لیپوماتیک اقساط و همچنین هزینه لیپوماتیک اقساط با ما تماس بگیرید تا بهترین قیمت لیپوماتیک اقساط برای شما فراهم شود

 

از شر چربی های بدن خود خلاص شوید
آیا شما هم می خواهید از شر چربی های بدن خود خلاص شوید و به فرمی ایده آل و زیبا دست یابید؟ ما به شما این خبر ویژه را می دهیم تا بتوانید با انجام عمل لیپوماتیک اقساطی، به هدف مورد نظر خود دست پیدا کنید. اگر تمایل به انجام این عمل داشته ولی توان پرداخت هزینه آن را ندارید؛ می توانید از امکان پرداخت اقساط ماهانه زیبانو استفاده کنید.
زیبانو به عنوان نخستین پلتفرم تامین مالی خدمات زیبایی، امکان بهره مندی از عمل لیپوماتیک اقساطی را برای شما فراهم آورده است. البته بایستی خاطر نشان کرد که به غیر از این عمل، می توانید از سایر خدمات درمانی و زیبایی مرتبط با مراکز تحت قرارداد زیبانو هم استفاده کنید.
لیپوماتیک چیست و شرایط عمل لیپوماتیک اقساطی چگونه است؟
تا پیش از آنکه به شرایط عمل لیپوماتیک اقساطی اشاره شود؛ بهتر است ابتدا این عمل را خدمت شما معرفی کنیم. لیپوماتیک، یک عمل زیبایی میباشد که میتوانید در کمترین زمان ممکن و بدون کمترین درد و خونریزی از شر چربی های بدن خود خلاص شوید. چون در لیپوماتیک بافت های چربی نواحی مختلف بدن با استفاده از دستگاه های مخصوص تخلیه می گردند. بدین ترتیب چربی های زائد باسن، شکم، ران یا هر بخش دیگری از بدن شما از بین می روند. عمل لیپوماتیک را به همین جهت در زمره خدمات زیبایی به شمار آورده اند و نمی توان آن را به عنوان روشی در جهت لاغری افراد چاق به حساب آورد.
اگر می خواهید از امکان عمل لیپوماتیک اقساطی بهره مند شوید؛ می بایست در سایت زیبانو، ثبت نام و درخوست وام کنید. ثبت نام در زیبانو کاملا رایگان است. بایستی مراحل آن را طی 10 روز کاملا آنلاین طی کنید تا بتوانید در سراسر کشور با استفاده از وام عمل لیپوماتیک از شرایط اقساطی بهره مند شوید. عمل لیپوماتیک با سفته الکترونیک در مراکز تحت قرارداد مجموعه زیبانو انجام می شود. پس همین الان در زیبانو ثبت نام و درخواست وامتان را ثبت کنید. لازم به ذکر است همه مراکز تحت قرارداد زیبانو، دارای مجوزهای رسمی هستند.
برای دریافت وام عمل لیپوماتیک اقساطی در پلتفرم زیبانو می بایست مراحل زیر را انجام دهید.
1. ثبت نام رایگان در زیبانو
2. تکمیل فرم درخواست وام
3. افتتاح حساب آنلاین در بانک رسالت
4. اعتبارسنجی و صدور سفته الکترونیک
5. واریز کارمزد عملیات
6. بارگذاری تصویر فرم پذیرش
7. واریز مبلغ وام به حساب پزشک/کلینیک
برای دریافت راهنمای بیشتر در خصوص شرایط دریافت وام عمل لیپوماتیک، می توانید با کارشناسان زیبانو در ارتباط باشید.

02145786666

با دریافت وام عمل لیپوماتیک از زیبانو میتوانید در مراکز عمل لیپوماتیک طرف قرارداد زیبانو، عمل لیپوماتیک اقساطی را با ضمانت سفته و بدون نیاز دسته چک دریافت کنید و در شرایط مشخص شده هزینه عمل لیپوماتیک اقساطی خود را در بازه ی 12 ماه قسطی پرداخت نمایید. وام عمل لیپوماتیک امکان دسترسی به تامین مالی عمل لیپوماتیک اقساطی با سفته را برای عموم مردم فراهم مینماید. زیبانو قیمت عمل لیپوماتیک اقساطی را با پزشک/کلینیک انتخابی شما تسویه می نماید.
زیبانو با تامین مالی وام عمل لیپوماتیک شرایط ابدومینوپلاستی اقساطی را جهت پرداخت هزینه عمل لیپوماتیک اقساطی فراهم آورده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص عمل لیپوماتیک اقساطی، فرم دریافت مشاوره را تکمیل نمایید.