وام کاشت ابرو، کاشت ابرو اقساطی، کاشت ابرو اقساطی با سفته ، قیمت کاشت ابرو اقساطی، هزینه کاشت ابرو اقساطی ، کاشت ابرو اقساطی در تهران، هزینه کاشت ابرو اقساطی در تهران ، هزینه کاشت ابرو اقساطی 1403

دریافت وام کاشت ابرو برای کاشت ابرو اقساطی برای اولین بار در زیبانو؛ اولین پلتفرم تامین مالی خدمات زیبایی فراهم شده است. جهت تسهیل کاشت ابرو اقساطی ، کلیه خدمات زیبایی صورت و بویژه کاشت ابرو با سفته ممکن شده است. پرداخت هزینه کاشت ابرو اقساطی زمینه استفاده از خدمات  زیبایی اقساطی را برای همه فراهم می نماید.وام خدمات زیبایی با مناسب سازی قیمت کاشت ابرو اقساطی خدمات زیبایی اقساطی را تسهیل می نماید.

لطفا در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، فرم زیر را تکمیل کنید

Invalid Input
تکمیل نمایید
کلینیک دیماه
کلینیک تخصصی زیبایی دیماه (پوست و مو)
شماره مجوز:3-211430
دکتر پژمان اکبری
دکترای پزشکی (پوست و مو)
شماره مجوز:123135
دکتر آیدا حسامی قهرمانلو
دکترای حرفه ای پزشکی - پوست و مو و زیبایی (درماتولوژی)
شماره مجوز:123694
دکتر ثنا نعمت اللهی
دکترای حرفه ای پزشکی
شماره مجوز:171236
دکتر محمد عبداله زاده
دکترای حرفه ای پزشکی
شماره مجوز:184635
دکتر الیاس زاهدی
دکترای حرفه ای پزشکی
شماره مجوز:90967
کلینیک ایرسا
درمانگاه تخصصی پوست و مو
شماره مجوز:3-246966
کلینیک پوست و مو صدف
درمانگاه تخصصی پوست و مو
شماره مجوز:3-190424
دکتر مهدی اسدی مفرح
دکترای حرفه ای پزشکی
شماره مجوز:54704
دکتر بیتا ساقی
دکترای پزشکی -دانشنامه تخصصی بیماریهای پوست (درماتولوژی)
شماره مجوز:145675
دکتر سید محمد حسینی(کلینیک کات)
دکترای حرفه ای پزشکی
شماره مجوز:77257
کلینیک پوست و مو و لیزر سحر
درمانگاه تخصصی پوست و مو و لیزر
شماره مجوز:3-292389
دکتر سارا ایران نژاد
دکترای پزشکی (پوست، مو، زیبایی و لیزر)
شماره مجوز:111759
 • 1. برای ثبت درخواست جهت کاشت ابرو اقساطی با دریافت اعتبار (وام) باید چه کار کنم؟

  شما برای پرداخت هزینه کاشت ابرو اقساطی می بایست ابتدا در زیبانو ثبت نام کنید و از طریق پنل کاربری خود اقدام به ثبت درخواست نمایید.
 • 2. ضمانت مورد نیاز برای دریافت خدمات کاشت ابرو چیست؟

  در حال حاضر ضمانت مورد نیاز جهت دریافت وام کاشت ابرو و خدمات زیبایی، یک فقره سفته الکترونیک (وِیژه متقاضیان سراسر کشور) به ارزش 120% مبلغ وام دریافتی میباشد که میبایست توسط ضامن معرفی شده ضمانت گردد. همچنین سفته در وجه بانک قرض الحسنه رسالت صادر خواهد شد.
 • 3. مبلغ وام و مدت زمان بازپرداخت اقساط به چه صورت می باشد؟

  شما می توانید از 5 الی 75 میلیون تومان برحسب نیازتان درخواست وام خدمات زیبایی کنید و در بازه 12 ماه اقساطتان را بازپرداخت نمایید.
 • 4. چرا باید به مراکز طرف قرارداد زیبانو اعتماد کنم؟

  تمامی مراکز طرف قرارداد زیبانو دارای مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح و همچنین دارای اعتبار و حسن سابقه می باشند. در همین راستا، شماره مجوز هر مرکز برای استعلام در دسترس شما قرار دارد.
 • 1

لطفا در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، فرم زیر را تکمیل کنید

Invalid Input
تکمیل نمایید

 

 

از جمله خدمات زیبایی سرپایی زیبانو؛ کاشت ابرو میباشد اگر برای کاشت ابرو اقساطی برنامه ریزی نموده ایید و یا دغدغه قیمت کاشت ابرو  را دارید و میخواهید از هزینه کاشت ابرو و هزینه کاشت ابرو اقساطی اطلاع پیدا کنید و لیست مراکز کاشت ابرو اقساطی و تخفیف دار را داشته باشید و دوست دارید تا بتواند بهترین مراکز کاشت ابرو اقساطی در تهران و سایر شهرها را باهم مقایسه نماید و مناسبت ترین قیمت کاشت ابرو اقساطی و تخفیفی را پیدا کنید . زیبانو در کنار شماست. زیبانو اولین پلتفرم معرفی بهترین مراکز زیبایی در سراسر کشور میباشد.

شما میتوانید کاشت ابرو اقساطی را به صورت اقساطی یا با تخفیفات ویژه در مراکز کاشت ابرو طرف قرارداد با زیبانو انجام دهید. شما خدمات کاشت ابرو اقساطی رادریافت و زیبانو هزینه کاشت ابرو را نقدا به پزشک متخصص کاشت ابرو پرداخت مینماید زیبانو بستر مناسب برای تمامی فرآیند دریافت اعتبار (وام) و دریافت نوبت در زیبانو کاملا رایگان و غیرحضوری ( آنلاین) میباشد. اعطای وام برای انجام عمل کاشت ابرو با شرایط اقساطی کاشت ابرو فقط با یک فقره چک/سفته و بازپرداخت اقساط 6 الی 12 ماه امکان پذیر میباشد.و شما قیمت کاشت ابرو اقساطی را حتی نازل تر از خرید خدمات نقدی باز پرداخت مینمایید. برای دریافت تخفیفات ویژه نقدی میبایست از بین مراکز طرف قرارداد یکی را انتخاب و درخواست دریافت نوبت مرکز مدنظر را ثبت نمایید. (برای دریافت تخفیفات نقدی نیازی به خرید هیچگونه اشتراک و یا پرداخت هزینه ای نمیباشد)

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در خصوص مواردی از جمله کاشت ابرو اقساط و همچنین هزینه کاشت ابرو اقساط با ما تماس بگیرید تا بهترین قیمت کاشت ابرو اقساط برای شما فراهم شود

در جستجوی زیبایی با زیباجو
شکل، اندازه، فرم، حالت و به طور کلی ظاهر ابروها، تأثیر بسیار زیادی در زیبایی یک فرد دارد. زیبایی ابرو حتی می تواند به طور کلی چشم و چهره یک فرد را هم تحت الشعاع خود قرار دهد. بنابراین در صورتی که از حالت ابروهای خود، رضایت ندارید؛ می بایست به دنبال یک مرکز خوب و مطمئن برای کاشت باشید. همان گونه که با کاشت مو، نواحی خالی موی سر، پر می شود؛ با کاشت ابرو نیز می توانید فرم ابروهای خود را تغییر دهید.
اگر در جستجوی زیبایی هستید و بودجه کافی ندارید؛ با امکان کاشت ابرو اقساطی در مراکز طرف قرارداد زیبانو، می توانید به هدف خود دست یابید. زیبانو؛ اولین پلتفرم تامین مالی خدمات زیبایی در کشور است که شرایط پرداخت اقساط را برای عمل های زیبایی و درمانی فراهم نموده است. بنابراین به غیر از کاشت ابرو، می توانید از سایر خدمات پزشکی و زیبایی تحت قرارداد با این مجموعه، بهره مند شوید.
شرایط کاشت ابرو اقساطی با چک و سفته برای همه افراد
شما در هر نقطه از این سرزمین، با دارا بودن شرایط کاشت ابرو اقساطی با ضمانت سفته، می توانید از مراکز زیبایی به خوبی استفاده کنید. برای کاشت ابرو طبیعی، بایستی دقت نظر و ظرافت بالایی داشت و با بهترین متد روز دنیا اقدام به این عمل کرد. هر چقدر یک پزشک در کار خود خبره باشد؛ می تواند بهترین نتیجه را برای شما در پی داشته باشد.
برای انجام کاشت ابرو با شرایط اقساطی، می توانید رایگان در سایت اینترنتی زیبانو ثبت نام کنید. سپس فرم درخواست وام را تکمیل کرده و مراحل را نهایت طی 7 تا 10 روز کاری بصورت آنلاین و غیر حضوری انجام دهید و در نهایت از شرایط اقساطی مراکز طرف قرارداد زیبانو بهره مند خواهید شد.
برای دریافت وام کاشت ابرو اقساطی در پلتفرم زیبانو می بایست مراحل زیر را انجام دهید.
1. ثبت نام رایگان در زیبانو
2. تکمیل فرم درخواست وام
3. افتتاح حساب آنلاین در بانک رسالت
4. اعتبارسنجی و صدور سفته الکترونیک
5. واریز کارمزد عملیات
6. بارگذاری تصویر فرم پذیرش
7. واریز مبلغ وام به حساب پزشک/کلینیک
برای دریافت راهنمای بیشتر در خصوص شرایط دریافت وام کاشت ابرو، می توانید با کارشناسان زیبانو در ارتباط باشید.

02145786666

با دریافت وام کاشت ابرو از زیبانو میتوانید در مراکز طرف قرارداد زیبانو، کاشت ابرو اقساطی را با ضمانت سفته و بدون نیاز دسته چک دریافت کنید و در شرایط مشخص شده هزینه کاشت ابرو اقساطی خود را در بازه ی 12 ماه قسطی پرداخت نمایید. وام کاشت ابرو امکان دسترسی به تامین مالی کاشت ابرو اقساطی با سفته را برای عموم مردم فراهم مینماید. زیبانو قیمت  کاشت ابرو را با پزشک/کلینیک انتخابی شما تسویه می نماید.
زیبانو با تامین مالی وام کاشت ابرو شرایط کاشت ابرو اقساطی را جهت پرداخت هزینه کاشت ابرو اقساطی فراهم آورده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کاشت ابرو اقساطی، فرم دریافت مشاوره را تکمیل نمایید.

مطالعه توضیحات بیشتر

فراوانی مشکلات و آسیب‌هایی که در نهایت منجر به ریزش ابرو و کاهش ابرو در قسمت پیشانی می‌شود، سبب شده خدمات زیبایی کاشت ابرو اهمیت ویژه‌ای پیدا کند. متاسفانه در شرایط کنونی بیماری‌ها و شرایط محیطی متعددی وجود دارند که عوارض ریزش ابرو و طاسی را ایجاد می نمایند که در ادامه بررسی خواهیم کردو نیاز به کاشت ابرو را ایجاد میکند. این مشکلات برای هر فردی و در هر سنی ممکن است رخ دهند. از این رو، کاشت ابرو به عنوان یکی از بهترین راه‌های درمان ریزش ابرو مورد توجه قرار گرفته است و در شرایط اقتصادی فعلی کاشت ابرو قسطی بسیار کارگشاست . از طرفی یکی از چالش‌هایی که بسیاری از متقاضیان با آن روبرو هستند، هزینه‌ی پیوند ابرو است. روش‌های نوین پیوند ابرو پر هزینه تمام می‌شود.زیبانو کمک میکند تا افزار با کاشت ابرو اقساطی از پس این هزینه ها برآید.

کاشت ابرو یک راه‌حل دائمی برای افرادی است که ابروهای خود را به هر دلیلی از دست داده‌اند و با مشکل ریزش ابروها رو به رو هستند. با استفاده از این روش می‌توان حالت دلخواه را به ابروها داد و برای همیشه از مشکل کم‌پشتی ابروها یا زیبا نبودن حالت آن‌ها، نجات پیدا کرد. نتایج به‌دست‌آمده از این روش کاملا طبیعی هستند؛ به همین دلیل است که افراد زیادی برای کاشت ابرو اقساطی اقدام و  به کلینیک‌های تخصصی مراجعه می‌کنند.

بنابراین به منظور بره‌مندی عابروم متقاضیان از خدمات پیوند ابرو زیبانو با همکاری برخی کلینیک‌ها هزینه‌ی کاشت ابرو را به صورت اقساطی دریافت می‌کنند و وام و تخفیف های زیبانو بسیار تسهیل کننده خواهد بود . برای کسب اطلاعات و جزییات شرایط کاشت ابرو اقساط زیبانو در این مطلب راهنمای شما خواهد بود

انتخاب مدل ابرو در هر دوره زمانی متناسب با مد و سلیقه افراد تغییر می‌کند به عنوان مثال در گذشته افراد اغلب مدل ابروی باریک و کشیده را انتخاب می‌کردند در حالی که امروزه سلیقه افراد تغییر کرده و بیشتر ابرو های پهن و زخیم و پرپشت را می‌پسندند. اغلب کسانی که به دنبال کاشت ابرو طبیعی می‌باشند ابرو های کم پشت و باریکی دارند یا به دلایل متعددی مانند استفاده بیش ار حد از مواد آرایشی مثل مداد ابرو و سایه ابرو و یا سوختن پوست ناحیه‌ای از ابرو ها یا برداشتن غیر اصولی ابرو ها و غیره، قسمتی  یا کل ابرو های آن‌ها دچار ریزش  یا کم پشتی شده است.

از طرفی گرایش اغلب مردم به داشتن ابرو هایی پرپشت و پهن و همچنین وجود جدیدترین و به روزترین تجهیزات و حضور برترین متخصصان در حوزه کاشت مو که باعث عملکرد فوق‌العاده مطلوبی برای  متقاضیان ایمپلنت ابرو در کلینیک های تخصصی پوست و مو و زیبایی طرف قرارداد با زیبانو شده است؛ خود دلیل افزایش روز افزون تقاضای این عمل زیبایی و کاشت ابرو قسطی  شده است.

علل ریزش ابرو

شناخت علل ریزش ابرو می‌تواند به شما کمک کند تا از این مشکل جلوگیری کرده و یا بهترین راه را برای درمان انتخاب کنید. از مهم‌ترین دلایلی که ممکن است باعث ریزش ابرو شوند؛ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیماری‌ها و درماتیت‌های پوستی مانند پسوریازیس، سبورئیک و آتوپیک
 • بیماری‌های داخلی مانند تغییرات هورمونی، بیماری‌های عفونی، کمبود آهن و اختلالات تیروئید
 • داشتن رژیم غذایی فاقد اسیدهای چرب و پروتئین‌های مفید برای رشد ابرو
 • مصرف برخی از داروها مانند داروهای روان‌پزشکی، تشنج، ضدالتهاب و کاهش وزن
 • ابتلا به سرطان‌های پوستی مانند BCC و SCC
 • ابتلا به عفونت‌های قارچی، شپش و هانسن که بر روی فولیکول و ساقه مو تاثیر می‌گذارند.
 • ابتلا به بیماری تریکوتیلومانیا که در آن فرد موهای ابروی خود را می‌کند.
 • ضربه‌های فیزیکی، سوختگی، تصادف، حرارت و عوامل شیمیایی
 • برداشتن بیش از حد ابروها در طی سال‌های متوالی
 • افزایش سن
 • حساسیت به برخی از مواد آرایشی
 • ابتلا به بیماری‌های خود ایمنی مانند طاسی منطقه‌ای

 

 

کاشت ابرو  و کاشت ابرو فرآیندی بسیار حساس است و لازم است در کلینیکی مجاز و توسط پزشک متخصص پوست و ابرو به انجام برسد. اگر این شرایط وجود داشته باشد تنها ۵ درصد امکان خطا باقی خواهد ماند. ما در زیبانو با معرفی بهترین کلینیک ها قصد داریم این شرایط را فراهم کرده و امکان کاشت ابرو را برای درصد بالایی از مردم به ارمغان بیاوریم.

برای همین جدا از خدمات نظیر عمل بینی اقساطی، کاشت مو اقساطی ،کاشت ابرو اقساطی را نیز در دستور کار خود قرار داده‌ایم. در این مطلب شما را با روال کار کاشت ابرو اقساطی در تهران  آشنا خواهیم کرد.

 

کاشت ابرو چیست و چه روش‌هایی دارد؟

دلایل مختلفی برای ریزش ابرو وجود دارد. برای مثال دلیل بعضی از ریزش‌ها  فشار عصبی یا بیماری‌های خاص است اما بیشتر آن‌ها ریشه ژنتیکی داشته و قابل پیشگیری نیستند. شرایط زندگی شهری مثل استرس و آلودگی زیاد هم باعث تشدید ریزش یا کم پشت شدن ابروها در بین شهرنشینان شده است.

کاشت ابرو فرایندی بسیار شبیه به کاشت مو است که از آن برای رفع دائمی مشکلات ناشی از ریزش ابرو استفاده می‌شود. در تعریف علمی، کاشت ابرو به عنوان یک روش درمان قطعی، دائمی و غیرتهاجمی شناخته می‌شود که می‌تواند کم‌پشتی ابروها را برطرف کرده و از ریزش آن‌ها جلوگیری کند. به این ترتیب می‌توان ضمن افزایش دادن تراکم ابروها، حالت آن‌ها را هم بهبود بخشیده و حتی شکل کلی آن‌ها را تغییر داد.

در فرایند کاشت ابرو، گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت، با استفاده از روش‌های خاصی مانند SUT، FIT یا Micro FIT از ناحیه کنار گوش برداشته شده و در امتداد ابرو کاشته می‌شوند. این موها از نظر ضخامت و نرمی، شباهت زیادی به موهای ابرو دارند؛ به همین دلیل نتایجی کاملا طبیعی را برای شما به ارمغان می‌آورند.

به دلیل دقت زیادی که در زمان قرار دادن گرافت‌ها و تعیین زاویه کاشت آن‌ها نیاز است؛ حتما باید این کار را نزد یک پزشک متخصص و باتجربه انجام دهید. اگر می‌خواهید اطلاعات کامل‌تری از روش‌های کاست ابرو به دست آورید

از آن جایی که ابرو بخش مهمی از زیبایی و اعتماد به نفس هر فرد را تشکیل می‌دهد، افراد برای درمان این مشکل به کلینیک کاشت ابرو مراجعه کرده و از پزشکان کمک می‌گیرند. 

کاشت ابرو روش‌های مختلفی دارد. اولین کاری که پس از مراجعه فرد به کلینیک صورت می‌گیرد، تشخیص دقیق روش درمان و مشاوره‌های لازم به بیمار است. این مرحله بسیار حساس بوده و تشخیص غلط می‌تواند وضعیت ریزش ابرو را تشدید کند.

 

آیا هزینه کاشت ابرو اقساطی با پرداخت نقدی متفاوت است؟

کلینیک‌هایی که پیوند طبیعی ابرو به صورت اقساطی را انجام می‌دهند، معابرولا شرایطی را در نظر می‌گیرند.اما در زیبانو با وام دریافت شده  به این ترتیب با پرداخت هزینه‌ کاشت ابرو اقساطی در دو یا چند قسط متوالی، مبلغی اضافه‌تر دریافت می‌شود. به این ترتیب، افرادی که هزینه‌ پیوند طبیعی ابرو را به صورت یکجا پرداخت می‌کنند، قاعدتا سود بیشتری خواهند برد. اما مزیت کاشت ابرو اقساط برای متقاضیانی که توان پرداخت هزینه‌ پیوند ابرو را ندارند این است که در طول یک سال و با فشار مالی کمتری می‌توانند این هزینه را فراهم کنند. در واقع فرد متقاضی می‌تواند بدون پس‌انداز و تنها با ارائه برخی مدارک، کاشت ابروی اقساطی را شروع کند. به این ترتیب می‌توانید از خدمات عالی با فشار مالی کمتر بهره ببرید. 

خدمات کاشت ابرو اقساطی در تهران توسط تعدادی از کلینیک‌های معتبر صورت می‌پذیرد. این مراکز به منظور کاهش فشار مالی برای افرادی که توان پرداخت هزینه‌ کاشت ابرو را ندارد، خدمات پیوند ابرو اقساطی را با همکاری زیبانو  فراهم نابروده‌اند. با توجه به استقبال مخاطبان پیوند ابرو از وام ها و شرایط زیبانو ، می‌توان گفت اجرای روش کاشت ابرو اقساطی هم برای کلینیک‌ها و هم برای متقاضیان سودمند خواهد بود. از این جهت، تعداد مراکزی که کاشت ابرو به صورت اقساط را در سطح تهران با همکاری زیبانو اجرا می‌کنند، افزایش یافته است.. 

این مرکز جهت رفاه حال مراجعه‌کنندگان و کاهش بار مالی برای آن‌ها، اقدام به ارائه خدمات قسطی کاشت ابرو از طریق تامبن مالی زیبانو نموده‌اند. جهت دریافت جزییات بیشتر در این خصوص لازم است با زیبانو تماس بگیرید. با استفاده از خدمات کاشت ابرو به صورت اقساطی می‌توان بدون پس‌انداز از خدمات بهترین کلینیک‌ها استفاده نابرود.

 

عوارض احتمالی کاشت ابرو چیست؟ 

بدیهی است در صورت استفاده از روش‌ جراحی، نیاز به مراقبت ویژه از سر خود داشته باشید. دوران نقاهت ممکن است با توجه به شرایط هر فرد معابرولی یا طولانی‌تر از حالت عادی شود. امکان ورم صورت، عفونت سر و نکروز پوستی نیز در دوران نقاهت وجود دارد. اما جای نگرانی نیست چون کارشناسان توصیه‌های لازم را برای بعد از عمل و دوران مراقبت به شما ارائه خواهند داد. از طرف دیگر کاشت ابروی کلینیک صدف تضمینی بوده و با تمام شدن عمل برای شما ضمانت‌نامه‌ای مادام‌العمر صادر خواهد شد. 

اگر عملیات تحت نظر متخصص مجرب پوست و ابرو انجام شود و محل انجام آن تمیز و دستگاه‌های ابرورد استفاده استاندارد باشند، احتمال وقوع عوارض بسیار کم خواهد بود. شما می‌توانید پس از عمل نیز به طور مرتب با پزشک در ارتباط بوده و از راهنمایی‌های لازم بهره ببرید. دقت در مراقبت شخصی پس از عمل نیز دست کمی از دقت برای انجام  کاشت ابرو تضمینی ندارد.

هزینه کاشت ابرو اقساطی چقدر است؟

هزینه کاشت ابرو اقساطی مبالغ متفاوتی دارد. این مبلغ با توجه به روش مناسب درمان برای سر شما و میزان امکانات ابرورد استفاده تعیین می‌شود. با توجه به شرایط اقتصادی، بسیاری از افراد توان پرداخت یکجای این مبلغ را ندارند. بیشتر بیمه‌ها نیز این ابروارد را تحت پوشش قرار نمی‌دهند. اما به هیچ وجه جای نگرانی نیست! چون که زیبانو قیمت کاشت ابرو اقساطی را نیز بدلیل تخفیف ها تا حد زیادی کاهش داده است. 

شرایط کاشت ابرو اقساطی چگونه است؟ 

در کلینیک های همراه زیبانو  جهت راحتی حال مشتریان به خصوص در شرایط سخت اقتصادی امروزی، کاشت ابرو به صورت قسطی می‌شود. برای این کار لازم است پس از مشخص شدن مبلغ هزینه برای ابروهایتان، از طریق وام اعطایی زیبانو قیمت کاشت ابرو قسطی را پرداخت نمایید.